Vítejte v mém blogu

Blog Politiky
 

Opozice na koni

ČSSD vyhlásila boj .
Nutno připomenout,že za doby právě ČSSD a za vlády ,tehdy ministra financí Sobotky vznikl největší státní dluh pro Českou republiku
Občanské fórum , ODS , ČSSD , Top 09 od r. 1989 stoupají náklady naší země včetně dluhů , nezaměstnanosti ,politické nestability.
Přibývá i počet sebevražd,protože lidé již nechtějí žít v naší zemi,v takové zemí ,kde vládne moc,korupce,vládní jistota , suverenita zlodějů a korupčníků z řad některých politiků,ministrů a senátorů.link
Praha - Opoziční ČSSD vyvolá kvůli amnestii, kterou vyhlásil prezident Václav Klaus a schválil premiér Petr Nečas (ODS), hlasování o nedůvěře vládě.

Novinářům to ve čtvrtek řekl předseda sociálních demokratů Bohuslav Sobotka. ČSSD podobu a rozsah amnestie odmítá. Podle Sobotky je nepřijatelná, nespravedlivá a pobuřující.

"Pokládáme za skandální fakt, že amnestie osvobodí aktéry velkých hospodářských kauz včetně tunelování bank i firem, podvodů při privatizaci či miliardových daňových úniků," uvedl předseda nejsilnější opoziční strany.

Je podle něho neuvěřitelné, že Nečas neodmítl takovou amnestii podepsat.
08.01.2013 09:20:07 |
Autor: Jaroslav Kaspar
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se